Toeleveranciers die met een stand op de vakbeurs staan, nemen deel om contacten te leggen met zowel als aandacht te krijgen van bestaande en potentiële klanten. Volgens de beursorganisatie behoeft het leggen van contacten en het krijgen van aandacht niet tot de 3 beursdagen beperkt te blijven. Daarom , waarmee de deelnemers gedurende de gehele periode tussen 2 beursedities aandacht van de beursbezoekers krijgen, en/of contacten te leggen. Voor deelnemers die op deze wijze hun deelname willen verrijken, staan op deze webpagina de mogelijkheden.
Een aantal mogelijkheden om mee te doen, zette de beursorganisatie onderop deze pagina op een rijtje. In de maanden tot aan de beursvloer komen er nog enkele mogelijkheden bij. Aan meedoen met deze communicatiemogelijkheden zijn buiten het communicatiepakket geen kosten voor de organisatie verbonden. Standhouders die kosten maken om deze mogelijkheden te realiseren, doen dat voor eigen rekening.
[ + ]
Onder deelnemen verstaat de beursorganisatie ook, dat de inhoudelijke boodschappen van iedere individuele standhouder, vanaf zijn inschrijving, zowel permanent op de website als maandelijks rond een thema, met de bezoekers van de vakbeurs deelt. Zo plaatst hij deze niet alleen op de eigen website, maar stuurt hij ook e-zines met verschillende soorten groeten (kerst, nieuwjaar, beursbezoek, vakantie) en gebruikt deze bij de bezoekerswerving. Zo bouwt de beursorganisatie gedurende 365 dagen, 24/7 mee aan de relatie tussen de deelnemers aan en de bezoekers van de vakbeurs Facilitair & Gebouwbeheer.
Voor zover de beursorganisatie de inhoudelijke boodschappen verzorgt, besteedt hij de samenstelling en//of het schrijven uit aan de redactie van het Facilitair Journaal. Op basis van de website van de standhouder stelt de redactie bijdragen samen over zijn deskundigheden, oplossingen en kennis. Met de daarbij opgedane kennis en informatie schrijft de redactie ook de bezoekersinteresses en de trendverhalen in het eigen Facilitair Journaal. Deze bijdragen worden vooraf niet door de beursorganisatie voorgelegd aan de desbetreffende deelnemers. Op verzoek worden deze eventueel wel verwijderd of aangepast. Dit laatste op voorwaarde, dat deze aanpassingen niet in strijd zijn met de redactionele uitgangspunten van de beursorganisatie.
De beursorganisatie verzorgt in samenspraak met de uitgever van het Facilitair Journaal in de aanloop tot de vakbeurs op 7, 8 en 9 juni uitgaven met deze individuele bijdragen. Zo publiceert de uitgever de kennisbijdragen in zijn schriftelijke Facilitair Journaal, de oplossingen en deskundigheden in zijn gidsen en de bezoekersinteresses in zijn e-zines en platform (trendverhalen). Uiteraard staat het deelnemers vrij met hun bijdragen – al dan niet verzorgt door de beursorganisatie – via de eigen kanalen te communiceren.